HomeShowbiz

Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey fotografohen në vendin e vetëm ku ka gjetur ngushëllim

Justin Bieber u fotografua në kishë me gruan e tij, Hailey Bieber, në një nga daljet e pakta që kur zbuloi se vuante nga sindroma ‘Ramsay Hunt’.

Çifti u fotografua të mërkurën mbrëma duke shkuar në një shërbim në Los Angeles. Bieber dhe modelja ishin të veshur casual ndërsa ecin duart për dore. Hailey kishte veshur pantallona të shkurtra xhins me një bluzë të bardhë dhe një xhaketë lëkure. Ajo e kompletoi look-un me atlete Adidas bardh e zi, syze dielli dhe vathë floriri.

Justin kishte vendosur një kapele, një varse argjendi, syze dielli dhe atlete të bardha. Dalja erdhi disa javë pasi këngëtari kanadez zbuloi se vuante nga sindroma, e cila shkakton paralizë të fytyrës. Diagnoza bëri që ai të shtynte datat e turneut të tij botëror të ‘Justice’ në SHBA.

Çdo ditë është bërë më e mirë,” shkoi Bieber snë një status në Instagram, “dhe gjatë gjithë kësaj kohe kam gjetur ngushëllim tek ai që më projektoi dhe më njeh. Ai më njeh mua si jam”, vazhdoi 28-vjeçari. “Ai i njeh pjesët më të errëta të mia për të cilat dua që askush të mos dijë dhe vazhdimisht më mirëpret në krahët e tij të dashur.” Ai vuri në dukje se kjo perspektivë i ka dhënë atij paqe gjatë kësaj “stuhie të tmerrshme” me të cilën po përballet. “E di që kjo stuhi do të kalojë”, përfundoi Bieber, “por ndërkohë JEZUSI ËSHTË ME MUA”.Bieber vuri në dukje “perspektivën” e tij të mbushur me besim mbi gjendjen e tij shëndetësore i ka dhënë atij “paqe gjatë kësaj stuhie të tmerrshme me të cilën [ai] po përballet.” Ai shkroi në mbishkrimin e postimit, “Në këtë pikë të jetës sime e kuptoj se stuhitë vijnë dhe shkojnë. . Jezusi vazhdon të më kujtojë se ai është me mua në mes të stuhisë.”


TË NGJASHME