Lajme Lifestyle Showbiz

Justin Bieber largohet nga çdo gjë, a është Selena Gomez arsyeja?

Fansat e Selena Gomez janë akoma mjaft të mërzitur në lidhje me mënyrën sesi Justin e trajtoi Selenën dhe po përdorin foton e fundit të Instagramit të këngëtarit për t’i kujtuar atij se po, kënga “Lose You to Love Me” është 100% për të.

Justin postoi një foto nga udhëtimi i tij i fundit plotësisht i vetëm dhe kaq mjaftoi:

“Bëra një udhëtim i vetëm për t’u lutur, menduar dhe reflektuar … koha për t’u rikthyer te gruaja”. shkroi Justin.

Edhe pse fotoja s’ka fare lidhje me Selena Gomez, fansat e saj kanë komentuar në rrjetet sociale duke theksuar se ky udhëtim lidhet me këngën e fundit që ajo i dedikoi.

Ata kanë shkruar se Justin është ndikuar nga teksti, ndaj dhe ka vendosur të largohet për pak kohë.

Related posts

Vitamina kundër ankthit

Mila

Policia ndahet në dysh. Një sy dhe te kryeministria

Mila

Horoskopi i datës 10 Korrik 2019

Mila
Na Kontaktoni!