HomeSport

Juventus ka caktuar çmimin për Paulo Dybala

Juventus duket se ka vendosur të heqë dorë nga superylli argjentinas, Paulo Dybala, të cilit ia ka vënë çmimin.Rezultate imazhesh për paulo dybala

Kampioni italian do t’i kërkoj 120 milionë euro për shërbimet e tij. Ndër klubet e interesuar për të janë Manchester United,  dhe Real Madrid.Rezultate imazhesh për paulo dybala

Dybala i ka shënuar nëntë gola për Juventusin këtë sezon, por nuk ka qenë titullar i padiskutueshëm nën urdhrat e Max Allegrit me ardhjen e Cristiano Ronaldos në verë.Rezultate imazhesh për paulo dybala

Madje, në Itali flitet edhe për një shkëmbim të mundshëm mes Mauro Icardit dhe Paulo Dybala.Imazh i ngjashëm

Corriere dello Sport mëson se Juventusi tashmë ka vendosur për çmimin e Dybala, që duket se nënkupton largim për argjentinasin.

https://www.youtube.com/watch?v=ExN51V7sa50


TË NGJASHME