HomeSport

Ka nisur hedhja e shortit për çerekfinalet e champions league

Ajax, Tottenham, Porto, Manchester United, Manchester City, Juventus dhe Barcelona dhe Liverpool janë tetë skuadrat çerekfinaliste.

AJAXJUVENTUS

LIVERPOOLPORTO

TOTTENHAMMANCHESTER CITY

BARCELONAMANCHESTER UNITED


TË NGJASHME