HomeShowbiz

“Kam jetuar dy vite me vjehrrën”, habit ish-konkurrentja e Përputhen

Ish-konkurrentja e Përputhen, Mikela Pupa, ka befasuar jo pak me rrëfimin e fundit, ku tregoi se ka jetuar për dy vite me nënën e ish të fejuarit. Mikela u shpreh kundër idesë për të dërguar prindërit në azil, teksa tha se ndihet krenare që është shqiptare pikërisht për shkak të lidhjeve të forta familjare që kemi si komb.

Mikela tha:

“Jam krenare që jam nga Shqipëria, ne e kemi si traditë që kujdesemi për prindërit. Unë kam qenë në një eksperiencë më parë, dy vite dhe kam jetuar me mamanë e djalit gjithsesi. Në Greqi djemtë largohen nga shtëpia dhe nuk kanë përpkrahjen e prindërve dhe as kujdesen për ta. Jam kundër.”

Sakaq, Mikela ka dalë çift me Erionin nga Përputhen dhe po shijojnë romancën e tyre edhe jashtë emisionit.


TË NGJASHME