HomeShowbiz

Kanita, kopje e kësaj artisteje të famshme

Kanita,është tanimë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Të gjithë e njohim dhe e kujtojmë, vajzë e vogël që sfidoi konkurrentët më të rritur në spektaklin “X Factor”. Së fundmi, Kanita mori pjesë në “Kënga Magjike” dhe prokjekti i saj muzikor, u pelqye shumë. Instagrami është rrjeti socila i preferuar i këngëtares, ku shpesh ajo poston foto të saj të ndryshme. Në një foto të postuar së fundmi, Kanita ka surprizuar të gjithë fansat. Ajo duket shumë më ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim dhe veç komplimentave të shumtë, shumë ndjekës e kanë krahasuar me këngëtaren e famshme botërore, Zara Larsson.TË NGJASHME