HomeShowbiz

Kanye West kapet ‘mat’ me modelen Irina Shayk në Francë (Foto)

Pasi Kanye West dhe Irina Shayk u panë së bashku në Francë, burime të shumta treguan për PEOPLE se reperi dhe modelja janë parë së bashku ndërsa reperi festoi ditëlindjen e tij të 44-të .

“Ata e njohin njëri-tjetrin profesionalisht për vite me rradhë. Ai filloi ta ndiqte atë disa javë më parë. Kanye është një djalë bindës,” i tha një burim PEOPLE, duke shtuar se ata qëndruan tre netë në Villa La Coste. “Ai u shoqërua me të në NYC para se të festonin ditëlindjen e tij në Francë.”

“Ai e ftoi atë në Francë dhe ajo me kënaqësi pranoi,” shton burimi për supermodelen ruse 35-vjeçare. “Ata nuk po takohen zyrtarisht, por ka një interes nga të dy palët.”

Një person i dytë i brendshëm i thotë PEOPLE se çifti i ri u takuan që kur kaluan rrugët në industrinë e modës. Shayk modeloi më parë për Yeezy dhe u shfaq në videoklipin e tij “Power”. 

Deuxmoi dhe TMZ ishin të parët që raportuan lajmin, ndërsa Daily Mail ndau fotot e West dhe Shayk duke ecur së bashku në Francë.

Lajmi për romancën e re vjen disa muaj pasi Kardashian bëri kërkesë për divorc nga West në shkurt pas gjashtë vjet martese.

“Irina nuk është aspak shoqe me Kim, kështu që nuk ka asgjë për t’u çuditur”, shton burimi i brendshëm.

West ka vajzat  North 7 vjeç, dhe Chicago 3 vjeç, dhe djemtë Saint 5 vjeç, Psalm 2 vjeç me Kim Kardashian. Ndërkohë, Shayk ka vajzën Lea De Seine 3 vjeç me aktorin Bradley Cooper nga i cili u nda në 2019 pas katër vitesh së bashku.


TË NGJASHME