HomeRajon

Kapen 105 kg kokainë, në pranga 2 shqiptarë

Policia greke ka sekuestruar 105 kg kokainë, ndërsa për këtë ka arrestuar dy shtetas shqiptarë dhe një kroat.

Autoritetet greke përveç kokainës sekuestruan edhe 600 mijë euro.  Sasia e lëndës narkotike u gjet e fshehur në një enë brenda një banese në Athinë.  Mediat greke kanë publikuar pamjet  teksa gjejnë drogën  brenda banesës.


TË NGJASHME