HomeShowbiz

Kaq provokuese nuk e kishit parë ndonjëherë Nora Istrefin

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, përveç suksesit të saj në muzikë njihet edhe për pamjen e saj mjaft tërheqëse.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft provokuese, veshur me një fund të shkurtër të zi, kombinuar me një bluzë të shkurtër.

Ajo gjithashtu kishte të veshur edhe një xhakete ngjyrë gri dhe një palë çizme të gjata të bardha.

Pamja e saj atraktive dhe linjat e tonifikuara të trupit nuk kaluan pa komplimente nga fansat.

“Duke të parë ty”, shkroi Nora në mbishkrimin e këtyre fotografive, të cilat fituan simpatinë e ndjekësve të saj.


TË NGJASHME