HomeShowbiz

Karantina “hot” e Françeska Jaçe

Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jace, njihet për jetën luksoze dhe udhëtimet e shumta që kryen. Mirëpo, situata e krijuar nga koronavirusi, ka bërë që edhe Françeska të vetë-izolohet në shtëpi.

Gjatë fashës së oroarit kur lejohet lëvizja ehde Françeska përfiton duke dalë, për të kryer punët, por pse jo edhe për të shkrepur ndonjë foto.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në instagram, ku ka vendosur të ekspozojë hiret e saj. Françeska ka pozuar në natyrë dhe duket super seksi.

View this post on Instagram

Liri e kufizuar ?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


TË NGJASHME