HomeShowbiz

Kartolina e parë e Krishtlindjes për princin Archie

Krishtlindje në familjen mbretërore! Vëmendja ka kaluar e gjitha tek princi i vogël, i cili këtë vit feston Krishtlindjet e tij të para.

“Po ndajmë me ju kartolinën më të ëmbël të Krishtlindjeve nga Duka dhe Dukesha e Sussex-it.”

Foto është kaq e ëmbël me princin e vogël i cili afrohet afër kamerës duke qeshur, teksa mbrapa ndodhen prindërit e tij, Harry dhe Meghan.

Familja aktualisht ndodhet në Kanada, tek familja e Meghan. Këtë vit, çifti nuk do të jetë në meshën e përvitshme që bëhet në kishë per Krishtlindjeve, pjesë e së cilës është edhe mbretëresha Elizabeth.


TË NGJASHME