HomeShowbiz

Katy Perry tregon barkun e rrumbullakosur dhe shtatzënia e ka ndryshuar shumë

Katy Perry ka zbuluar se do të bëhet nënë së shpejti e këngëtarja mezi po e pret ditën kur do sjellë në jetë fëmijën e saj.
Ajo dhe partneri, Orlando Bloom, janë në pritje të një vajze, gjininë e së cilës e zbuluan në mënyrën më origjinale.

Në Instagram nuk kanë munguar pozat e 35-vjeçares me barkun e rrumbullakosur, mirëpo fotot e fundit tregojnë mjaft qartë ndryshimin e këngëtares për shkak të shtatzënisë.

Katy shihet me barkun e madh e rrumbullakosur duke treguar se është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Më herët këtë muaj, Perry mori vëmendjen e rrjetit me foton e ekos së bebushes duke treguar se do sjelle në jetë një vajzë.


TË NGJASHME