HomeShowbiz

Katy Perry tregon barkun e rrumbullakosur me veshjen e lepurushit të Pashkëve

Katy Perry hyri në frymën e Pashkëve! Këngëtarja dukej kaq bukur në këtë kostum lepurushi përpara një seance me pyetje përgjigje me fansat!

Katy Perry është shtatzënë dhe barku i saj po rritet dita ditës! 35-vjeçarja pozoi me krenari në një kostum të lepurushit të Pashkëve në një selfie super të lezetshme të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Fotografia me sa duket është bërë në shtëpinë e Katy, ku ajo është e karantinuar, dhe dekor i saj dukej krejtësisht i përshtatshëm për një lepur. Këngëtarja bëri një selfie në pasqyrë para derës së saj prej druri dhe tapeteve rozë në trend. Me një buzëqeshje të djallëzuar në fytyrën e saj, Katy dukej më shumë sesa e gatshme për pasditen e argëtimit të Pashkëve me të fejuarin e saj Orlando Bloom!

Katy dhe Orlando kanë qenë mjaft të qetë që kur hynë në karantinë, megjithatë, ata u vunë re duke u furnizuar me sende ushqimore në 18 Mars. Çifti u drejtua në një zonë në Los Angeles Whole Foods për të marrë disa nga elementët thelbësorë.

Këngëtarja zbuloi shtatzëninë në video për këngën e saj të fundit “Never Worn White”, dhe më vonë u përgjigj pyetjeve në një video live në Instagram. “Jam e emocionuar, ne jemi të emocionuar dhe jemi të lumtur – dhe kjo është ndoshta sekreti më i gjatë që duhej ta mbaja”, tha ajo para fansave të saj, duke konfirmuar se data e lindjes ishte këtë verë. Çifti zbuloi se ata do të kishin një vajzë me një foto qesharake më 3 prill që shfaqte Orlando me krem ??rozë në të gjithë fytyrën!

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME