HomeShowbiz

Katy Perry zbulon detaje nga propozimi për martesë që i bëri partneri

Këngëtarja Katy Perry i tha ‘Po’ të fejuarit të saj Orlando Bloom në festën e ‘Shën Valentinit’ këtë vit dhe së fundmi ajo ka treguar disa nga detajet e surprizës. E ftuar për një intervistë në ‘Capital Radio’ këtë mëngjes, ajo ka treguar se gjithçka ishte e papritur dhe i dashuri i ka blerë aq shumë lule sa ajo nuk i kishte parë kurrë në jetën e saj. “Më dukej vetja sikur ishim Kim Kardashian dhe Kanye West. Isha shumë nervoze atë natë”,- shpreh ajo.

Ajo zbuloi se lulet kishin mbuluar të gjithë shtëpinë dhe kishte tullumbace ishin në çdo cep. “Të gjithë ishin aty dhe unë mbeta e shokuar, po thoja ‘O Zot”,-rrefeu ajo duke qeshur.

Candid: Katy Perry said Orlando pulled out all the stops when he proposed on Valentine's Day and bought her so many flowers, she felt like they were rivalling Kim and Kanye

Kujtojmë se lajmin dy të dashuruarit e dhanë nga ‘Instagram’ dhe më shumë se për çdo gjë tjetër u diskutua për unazën me diamante që mbante në gisht këngëtraja e njohur.


TË NGJASHME