HomeShowbiz

Kë po pret Tayna në shtrat?!

Rep artistja Tayna po vazhdon të godasë në shenjë, sa me muzikë e sa me postime.

Që nga paraqitja e saj e parë po vazhdon të korrë suksese me aktivitetet e saja të njëpasnjëshme.

Këngët e saj menjëherë shndërrohen në hite, pasi e di mirë tani se çfarë do dhe pret prej saj publiku.

Kënga e saj me Dafinën po vazhdon të konsiderohet si hiti më i veçantë që ka sjell ndonjëherë këngëtarja si bashkëpunim.

Së fundmi, Tayna është në përgatitje të një projekti të ri, dhe vazhdimisht publikon foto nga klipet e saj.

Por, me mbishkrimin që i ka vënë fotos së saj duke pozuar në shtrat kujt po i bën ftesë?

“Kur don diqka real,ti e din ku me ardh” , shkruan Tayna.


TË NGJASHME