HomeShowbiz

Kejsi dedikim prekës Stresit: Edhe kjo do…

Dashuritë në distancë ekzistojnë dhe këtë e dëshmojnë më së miri reperi Stresi me bashkëshorten e tij. Dedikimet nga ana e Kejsit për Stresin nuk kanë munguar pothuajse çdo ditë.

Reperi që prej muajit tetor të vitit të kaluar po kryen dënimin me burg pas akuzave për armëmbajtje pa leje dhe pjesëmarrje në një grup kriminal.

Por së fundmi bukuroshja i ka bërë një dedikim mjaft prekës duke shfaqur në një foto në Insta Story tatuazhin e saj: “Edhe kjo do të kalojë”, vëmendjen na e tërhoqi varësja me shkronjën “A”, që është germa e parë e emrit të vërtetë të Stresit, Arkimed.


TË NGJASHME