HomeShowbiz

Keisi kapet ‘mat’ me tjetër mashkull, për kë bëhet fjalë?

Në fillim të majit Keisi Lushaj njoftoi se po kthehej në Shqipëri për të takuar bashkëshortin e saj Stresi.

Ky i fundit ndodhet në burg që nga tetori i 2018-s, pas akuzave për armëmbajtje pa leje dhe pjesëmarrje në një grup kriminal.

Vizita e Keisit mori fund këtë fundjavë, pasi bukuroshja është nisur sërish drejt Kanadasë.

Ajo ka publikuar sot disa video ku shfaqet duke bërë gëzuar me një mashkull që ndodhet pranë saj dhe na bëri të mendojmë se Keisi shoqërohet nga Stresi në udhëtimin e saj.TË NGJASHME