HomeShowbiz

Kejvina ‘flakë’ rrugëve të Milanos

Sa herë që poston foto Kejvina sigurohet që ta rrëmbej vëmendjen dhe kështu ndodhi edhe së fundmi.

Velina e ‘Xing’ ka realizuar një fotosesion në Itali, kështu u ka dhënë ‘flakë’ rrugëve të Milanos.

Ajo ka zgjedhur të vesh një fustan i cili i zbulon shumë. Këmbët e saj seksi bien në sy dhe në momentin që ka çuar fustanin.

Kejvina njihet për provokimet që bën edhe në emisionin e Ermal Mamaqit.


TË NGJASHME