HomeShowbiz

Kejvina Kthella “çmend fansat” me pozat e fundit (FOTO)

E njohur për format bombastike, modelja dhe ish-velina, Kejvina Kthella, ka “tërbuar” ndjekësit e saj me pozat e fundit në rrjetet sociale.

Përmes prerjes unike në bluzën e saj ajo ka ekspozuar m tepër seç duhet gjoksin bombastik, duke ngacmuar kështu imagjinatën e mijëra fansave.

Bukuroshja seksi vuri në pah linjat e saj elegante trupore në pozat provokuese, teksa i vuri “flakën” rrjetit.

“Uhhh Çfarë Kejvineeeee ??”- shkroi ajo krahas imazheve të nxehta, duke ‘ngacmuar’ akoma më shumë ndjekësit.

Kejvina Kthella duket mjaft joshëse dhe tërheqëse me veshjet provokuese dhe nuk ngurron t’i postojë herë pas here në llogaritë e saj në rrjetet sociale.


TË NGJASHME