HomeShowbiz

Kejvina Kthella zbulon nëse ka kryer operacion plastik apo jo

Tashmë të gjithë e njohim Kejvina Kthella.Ajo është një ndër vajzat më simpatike shqiptare dhe shumë e komentuar nga publiku. Vetëm disa ditë më parë Kejvina u largua nga emisioni i Ermal Mamaqit për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali.

Rezultate imazhesh për kejvina ermal mamaqi

Bukuroshja shqiptare ndërkohë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video të ndryshme provokuese.

Imazh i ngjashëm

Së fundmi është përfolur se ka zmadhuar gjoksin dhe teksa u bë pjesë e rubrikës “pyetje-përgjigje” në Instagram, një fanse e pyeti “Aman na trego edhe neve sekretin si e rrite gjoksin se ti nuk ke pas fare”.
Kejvina u përgjigj shumë thjeshtë, me anë të një GIF-i me para. Epo nuk ishte dhe aq sekret!

Imazh i ngjashëm

TË NGJASHME