HomeShowbiz

Kejvina largohet nga “Xing-u”! Zbulohet debati me Ermalin

Moderatorja bukuroshe Kejvina Kthella u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin” në vitin 2017-të.

Shpesh herë ajo është në qendër të mediave rozë për paraqitjet e saj seksi në ekranin e televizionit “Klan”, por jo vetëm.

Mirëpo, së fundmi kudo në media po qarkullon lajmi se velina bionde nuk është më pjesë e emisionit të moderuar nga Ermal Mamaqi.

Xing” raporton se Kejvina e ka braktisur emisionin në mes të sezonit si pasojë e një konflikti me moderatorin Ermal Mamaqi.

Por cila është arsyeja?

“Shkak është bërë fakti që ajo nuk ka marrë vëmendjen dhe dedikimin e duhur nga Ermal Mamaqi”, shkruan “Xing.”

Në këtë pikë, mesa duket Kejvina ndan të njëjtin fat me Rashel Kolanecin, pasi rikujtojmë se edhe ajo e braktisi emisionin në mes të sezonit.


TË NGJASHME