HomeShowbiz

Albërija-Elvanës: “Kemi lindur për të vuajtur”

Elvana Gjata ka publikuar këngën më të re të titulluar “Tavolina e Mërzisë”, duke lënë kështu pas të shkuarën dhe duke vijuar karrierën.

Mirëpo, një histori të ngjashme ka pasur edhe një këngëtare tjetër shqiptare, Alberie Hadërgjonaj. Bashkëshorti i kësaj të fundit ka qenë në burg disa vite më parë dhe u përfol se ai ishte arrestuar për trafik droge.

Vetë këngëtarja ka vendosur të reagojë përmes llogarisë në Instagram, ku ka postuar pjesë nga klipi i ri i Elvanës dhe mbishkruan: “Ja një Alberi tjetër që nuk e mposht asgjë. Kjo është historia ime dhe nga pafajësia jam gjykuar. Po përgjigja=kemi lindur për të vuajtur. Bëjmë art deri në vdekje! Kurrë mos ndalo. Lart e më lart të gjitha femrat shqiptare. Elvana (emoji mbretëreshe).”

Si duket, Elvana Gjata me historinë e saj, i ka kujtuar Alberijes të shkuarën me partnerin problematik!


TË NGJASHME