HomeShowbiz

Kendall Jenner feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Modelja amerikane ka pranuar urime nga fytyra të njohura të showbizit.

Kendall Jenner modelja më e kërkuar për vitin 2018 sot feston ditëlindjen, dhe mbush 24 vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë ka pranuar edhe shumë urime.

Ndër urimet më të veçanta është ajo e Khloe, e cila e përshkruan motrën e vogël si një nga personat më besnik që ka njohur dhe ajo është arsyeja e lumturisë së Khloe.

“Kendall ju jeni një nga shpirtrat më të besueshëm të rrallë të butë që kam njohur ndonjëherë! Që nga dita që keni lindur, i keni bërë të gjitha ditët e mia më të ndritshme”. 

View this post on Instagram

It’s your birthday boo!! I pray everyone is singing Happy birthday @kendalljenner!! Kendall you are one of the most loyal rare gentle souls I’ve ever known! Since the day that you were born, you have made all of my days brighter! I am so incredibly honored that I was chosen to be your sister but it’s an even bigger honor that we have chosen to be one another’s best friends. I am so lucky to have someone as selfless and loving as you by my side. I love you, I respect you, I value everything that you are. I pray today, that you are showered with love. That every wish you’ve ever had comes true! I love you so much. As lame as this sounds I feel like I love my siblings more and more every day. Happy birthday Kenny!! We celebrate you always sister ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


TË NGJASHME