HomeShowbiz

Kënga e re e Butrint Imerit dhe Gjikos, ja kur do të publikohet

Ditë më parë me anë të një video të publikuar në Instagram, Butrinti bën të ditur se po vjen në bashkëpunim me reperin, Gjiko.

“Bakllava”, është kënga e tyre që pritet të lançohet me datën 14 dhjetor në orën 14:00.

Presim se me çfarë projekti do të ‘godasin’ dyshja.

Këngëtari, Butrint Imeri para një muaji ka lançuar këngën e re “Kush”, me të cilën ka rrëmbyer zemrën e publikut.


TË NGJASHME