HomeShowbiz

Kënga e re e Gjikos dhe Butrint Imerit

Butrint Imeri dhe reperi, Gjiko nuk ka dyshim se janë ndër artistët më të pëlqyer.

Dhe tani duket se dyshja e famshme kanë bashkuar forcat të cilët së shpejti vijnë me projekt të ri muzikor.

Është ky artisti Imeri, i cili ndau një video me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram teksa tregon se janë duke punuar në këngën e re.

“A jeni për bakllavë”, shkruan ai, ku dyshja shfaqen duke kërcyer së bashku me projektin e ri që mbase do të titullohet bakllavë.

Presim ‘goditjen’ e radhës të artistëve.

View this post on Instagram

#BAKLLAVA is OUT NOW ? (Link in bio)

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on


TË NGJASHME