HomeShowbiz

Kënga më e re e Loredanës, një diss për Mozzik?!

Loreda ka publikuar këngën e saj më të re GEH DEIN WEG (Shko në rrugën tënde) në bashkëpunim me KC Redbell & Summer Cem dhe që tani fansat e saj kanë dalë në disa konkluzione.

Si fillim duhet të themi se kënga ritmike është pritur shumë mirë dhe në vetëm pak orë nga publikimi, numëron gati 500 mijë klikime në YouTube.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është teksti i këngës së re, që duket si një dedikim për ish-partnerin Mozzik. Më konkretisht ja çfarë thotë Loredana në refren:

“Është ok, është ok,

Për shkak se kemi njohur njëri-tjetrin që nga dita e parë, e mbajmë rrethin e ngushtë! A’m tregove! shko në rrugë tënde, shko në rrugën tënde, Pavarësisht se sa kohë që luftojmë unë mendoj se është fundi!

Shihemi përsëri!”!


TË NGJASHME