HomeShowbiz

Këngëtari publikon foto provokuese gabimisht, “çmenden” fansat

Liam Payne, duket se ka publikuar aksidentalisht një foto të zhveshur në dhomë gjumi në Instagram.

Dashuria e dikurshme e kantautores në Mbretërinë e Bashkuar Cheryl Cole me të cilën ndan djalin dy vjeçar Bear shihet i zhveshur dhe është i mbuluar nën çarçafë të bardhë.

Image result for cheryl cole liam
Liam Payne

Liam e fshiu foton brenda sekondave, por jo para se disa prej 17.6 milion fansave ta dallonin, natyrisht.


Ndërsa nuk bëri asgjë të qartë për atë goditje të veçantë,fansat supozuan se kjo do të thoshte se ai ishte në mes të dërgimit të foto nudo të tij dikujt dhe postoi aksidentalisht foton në historinë e tij.


TË NGJASHME