HomeShowbiz

Këngëtari shqiptar sfidon Justin Bieber: Do ishte më mirë që…

Reperi me origjinë shqiptare Gashi, i cili ka korrur sukses tashmë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka lajmëruar se ky vit, është viti i tij dhe projektet muzikore që do të sjellë, do të bëjnë që emri i tij të dëgjohet kudo.

Reperi së fundmi ka ironizuar këngën që Justin Bieber do të sjellë në treg duke shkruar: “Të dua Justin, por do të ishte më mirë të dëgjohej kënga ime me Pinch sot”.

Poshtë saj ai ka shtuar gjithashtu disa fjalë duke pyetur fansat se cili do të jetë bashkëpunimi më i mirë, midis tij dhe Pinch apo Justin Bieber dhe Ed Sheeran. Nuk dihet ende se cila këngë do të korrë më shumë sukses, por kjo pritet të zbulohet në orët në vazhdim.

wiht.jpg

TË NGJASHME