HomeShowbiz

Këngëtarit të njohur i digjet shtëpia nga zjarri në Kaliforni

Kim Kardashian West, Will Smith dhe Caitlyn Jenner janë në mesin e personave që iu është dashur të largohen nga shtëpitë e tyre në jug të shtetit, shkruan Sky News.

Edhe shtëpia e aktorit të Hollivudit, Gerard Butler në Kaliforni është shkatërruar nga zjarret.

Këngëtari i famshëm dhe krijuesi i këngës ‘Blurred Lines’ dhe e dashura e tij, April Love Gearsy, janë evakuar nga shtëpia e tyre në Malibu gjatë kësaj fundjave për shkak të zjarrit.

Partnerja e këngëtarit, April Love Geary ndau në Instagram një imazh me të cilin tregoi një hapësirë ??ku dikur ishte shtëpia e tyre, ndërsa mbishkrimi që i la fotos ishte “Shtëpia jonë është zhdukur”.


TË NGJASHME