HomeShowbiz

Këngëtarja e njohur bëhet nostalgjike, ja si dukej kur ishte fëmijë

Bleona Qereti një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, fama e së cilës ka kapërcyer edhe kufinjtë. Bleona është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan sukseset në karrieren muzikore në Shtete e Bashkuara të Amerikës, por edhe momente nga jeta e përditshme.
Së fundmi, është bërë nostalgjike për kohën e fëmijërinë dhe ka publikuar një foto të asaj periudhe në Instagram. Ajo nuk njihet me flokët të shkurtra me balluke, duke i rënë violinës së bashku me moshatarët e saj. Kjo foto është shkëputur nga një gazetë në kohën e periudhës së diktaturës.

“Ka nisur pak si herët, shtëpia e pionerit”- shkruan këngëtarja në mbishkrimin që shoqëron foton e publikuar.


TË NGJASHME