HomeShowbiz

Këngëtarja e njohur së shpejti nënë e një djali

Këngëtarja e muzikës popullore Maya Alickaj shumë shpejtë do të bëhet nënë e një djali.

Në një foto të bërë publike në rrjetet sociale, këngëtarja shfaqet shumë e entuziazmuar dhe duket që pret me padurim të marrë në krahë engjëllin e saj.

Ajo zbulon se është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe në fund të dhjetorit do ta sjell në jetë djalin.

Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste të fundit.


TË NGJASHME