HomeShowbiz

Këngëtarja shqiptare, merr vendimin e rëndësishëm para lindjes

Këngëtarja e njohur shqipëtare, Olta Boka javë më parë dha lajmin se është në pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Por këngëtarja pak para se t’i jap jetë fëmijës së saj, ka marr një vendim shumë të rëndësishëm, që do të jetë një ndihmesë shumë e madhe pas lindjes.

Olta ka shpërndarë një foto në Instastory ku shkruan: “Po bëjmë prova teknike për të mësuar veten me oraret e reja”.

Image

TË NGJASHME