HomeModa

Keni trup të mbushur, me këto rroba banjo do adhuroni linjat tuaja.

Ndoshta i keni blerë bikinit tuaja të preferuara ose ndoshta jeni ende në kërkim. Është kohë vere dhe ajo që na shqetëson më shumë kur marrim pushimet, është që të dukemi super në plazh!

Nëse ende nuk i dini se cilat janë trendet e fundit të rrobave të banjos, ne po ju sjellim sot një listë me bikini për vajzat e mbushura apo ato oversize që do t’ju bëjnë ta doni trupin tuaj!

Bikinit leopard

Bikinit me prerje katrore

Bikinit me kuadrate

Bikinit me rrip në pjesën e belit

Bikinit në formë trekëndëshi të bardha

Image result for rroba banjo te bardha per femra te mbushura

Bikinit me dizajn lulesh

Image result for rroba banjo te bardha per femra te mbushura

Bikini me fruda në pjesën e sipërme

Related image

Bikinit me prehër të lartë

Related image


TË NGJASHME