HomeShowbiz

Keni vënë re se Andrea Bocelli qëndron me sy mbyllur? Mësoni si qëndron e vërteta

Nëse e keni vënë re, tenori me famë botërore Andrea Bocelli shfaqet në foto dhe video me sytë e mbyllur.
Për të gjithë ju që jeni bërë kuriozë, Andrea ka pasur probleme që i vogël te sytë, është diagnostikuar me ‘glaucoma’ dhe në moshën 12 vjeçare ku humbi shikimin pergjithmone në një aksident më makinë.
Në të gjitha paraqitjet e tij ai shfaqet ose me syze ose pa ato mirëpoi sytë i ka të mbyllur.

Pavarësisht fatkeqësisë së tij, tenori i njohur arriti që të bënte për vete botën me zërin e tij të mahnitshëm.


TË NGJASHME