HomeShowbiz

Kepi i Tundimeve/ Thyen rregullat, konkurrentët humbasin 2000 eurot e para, arsyeja dhe fajtori

Pasi thyen rregullat, konkurrentët humbën 2000 eurot e para në shtëpinë e Kepit të Tundimeve.

Humbja e 2 mijë eurove u prit me humor dhe ironi mes të gjithëve, edhe pse shuma s’është aspak e vogël.

Konkurrentët humbën 2000 eurot e para në shtëpinë e Kepit të Tundimeve, pasi thyen rregullat. Arsyeja është një lodër sek*i.

Fillimisht të gjithë kujtonin se i përket Ornelës, pasi ajo tha se e gjeti në pishinë.

Efi tha se donte të bënte një shaka me ta dhe prandaj e kishte marrë me vete, ndërsa provokimet nuk munguan nga djemtë.


TË NGJASHME