HomeShowbiz

Kërcimi joshës, Kejvina nuk di të ndalet

Kejvina Kthella njihet për imazhet provokuese që bën, ku shpeshherë ekspozon asetet trupore.

Ndërsa bukuroshja shqiptare nuk heziton të shpërndajë në rrjetet sociale, imazhe që tregojnë dukjen e saj mbresëlënëse.

Gjatë fundjavës, modelja që po ndërton karrierë ndërkombëtare, ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me një fustan të zi të shkurtër që tregon hiret e saj.

Ndërsa duke qenë pjesëmarrëse në një spektakël vallëzimi, Kejvina e ka publikuar një video teksa shfaqet duke u bërë gati për të vallëzuar.

Ajo është paraqitur me xhinse të shkurtra teksa dridh dhe në plan të parë pjesën e pasme të fizikut të saj. 

Vallezimi i Kejvines

Vallezimi i Kejvines

Posted by N’Rm I on Sunday, September 29, 2019

TË NGJASHME