HomeShowbiz

‘Këtë ditë ishim mësuar të ishim bashkë’, Eranda Libohova prek me fjalët dedikuar nënës

Këngëtarja Eranda Libohova ka prekur me fjalët dedikuar nënës së saj, që humbi jetën pak kohë më parë. Sot në një ditë të shenjtë për të gjithë besimtarët myslimanë, Erana ka uruar Fiter Bajramin, e ndërsa ka ndarë dhe një mesazh prekës për nënën.

“Kjo ishte dhe mbetet dashuria ime me e madhe?? #mami
Gezuar Bajramin! T’ju gjeje rrethuar me dashurine e te afermve tuaj?? Ka disa dhimbje qe nuk kalojne kurre.Ne dite te tilla si sot ishim mesuar te ishim bashke. Me mungon me shume se kurre kete here. Kujtoj qe kendonim ndonje here, benim humor bashke, e qeshura jote edhe sot me jep energji pozitive jo vetem per te perballuar jeten , po per t”i bere gjerat me durim , perkushtim, e per t”u dhene dashuri njerezve ! Gezuar…”, ka shkruar këngëtarja.


TË NGJASHME