HomeShowbiz

Këtë herë Françeska Jace na lë pa fjalë…

Një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, sidomos pas pjesëmarrjes në Big Brother, modelja e njohur Françeska Jaçe duket se e ka mjeshtëri të vetën tërheqjen e vëmendjes.

Mjafton vetëm një foto e saj në Isntagram dhe lajmi për linjat fizike, udhëtimet apo çdo gjë tjetër rreth saj merr dhenë. 

E veshur në një fustan të shkurtër të kombinuar me çantë të bardhë dhe taka të larta, Franceska theksoj këmbët seksi të gjata.

Modelja e famshme shqiptare edhe një herë ka lënë pa fjalë me paraqitjen.

“Aksion”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e imazhit derisa dukej tejet seksi.

View this post on Instagram

Aksion…

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


TË NGJASHME