HomeShowbiz

Këto janë 10 çiftet e showbiz-it që e kanë mbajtur jetën personale larg publikut

Ndërsa është normale që të famshmit të shfaqin jetën e tyre të dashurisë në sytë e publikut, ka disa që rrallë flasin për partnerin apo partneren e tyre.

Prioriteti i tyre është mbajtja e marrëdhënies së tyre larg nga sytë e mediave dhe kalimi i një kohe cilësore së bashku.

Ne kemi zgjedhur këto 10 çifte që kanë zgjedhur të mos e bëjnë publike jetën e tyre personale.

Sarah Paulson dhe Holland Taylor

Sarah Paulson dhe Holland Taylor janë në një lidhje për gati 6 vite. Diferenca 32-vjeçare e moshës midis tyre ka habitur mjaft njerëz, por sipas Sarës, kjo është për shkak të mentalitetit të njerëzve, i cili duhet të ndryshojë.

Hugh Dancy dhe Claire Danes

Ylli i “Homeland” u takua me aktorin e famshëm të filmit “Hannibal” në 2006 dhe shumë shpejt filluan lidhjen e tyre. Ata u martuan pak më vonë dhe tani kanë 2 fëmijë së bashku.

Lily Allen dhe David Harbour

Lily Allen, 35 vjeç, kohët e fundit u martua me partnerin e saj David Harbour, 45 vjeç, në Las Vegas. Ata u takuan për një vit dhe u panë në raste të shumta publike së bashku.

Dave Franco dhe Alison Brie

Dave dhe Alison u takuan në 2011 në një takim të caktuar nga miqtë e tyre të përbashkët. Çifti është martuar që nga viti 2017.

Margot Robbie dhe Tom Ackerley

Aktorja 2 herë e nominuar për Oscar, e cila njihet për rolin e Harley Quinn – Margot në fakt është e martuar. Ajo u takua me burrin e saj, i cili është ndihmës regjisor. Në 2014 ata ranë në dashuri dhe u martuan 2 vjet më vonë.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Kur Megan u paraqit në videoklipin e MGK, kjo gjë i tronditi tronditi fansat e tij. Ata u takuan gjatë xhirimeve të filmit “Midnight in the Switchgrass” dhe ndërtuan një lidhje të bukur. Në një intervistë të fundit, Kelly pranoi se kjo është hera e parë që ai ishte dashuruar. Nga ana tjetër, Megan ndau një foto të tyre duke shkruar, “Zemra ime është e jotja”.

Taylor Swift dhe Joe Alwyn

Edhe pse Taylor ka qenë mjaft publike për marrëdhëniet e saj të mëparshme, ajo po e mban të fshehur lidhjen e fundit me aktorin anglez. Çifti raportohet se është bashkë prej 3 vitesh.

Emma Stone dhe Dave McCary

Aktorja fituese e Oscarit dhe drejtori i SNL, Dave McCary janë së bashku që nga viti 2017, por vështirë se gjen ndonjë foto të tyre së bashku. Ata rrallë vërehen në takime të dy, por kjo nuk do të thotë se e duan më pak njëri-tjetrin. Pasi u takuan për tre vjet, ata janë martuar kohët e fundit.

Norman Reedus dhe Diane Kruger

Diane dhe Norman u takuan gjatë xhirimeve të filmit indian “Sky” dhe kjo menjëherë ndezi thashethemet se ata po dilnin bashkë. Ishte në vitin 2018 që ata bënë paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq dhe konfirmuan lidhjen e tyre, e cila ende po vazhdon. Ata kanë një vajzë së bashku.

Florence Pugh dhe Zach Braff

Ky çift nuk lejon që diferenca e moshës prej 21 vitesh t’i shqetësojë dhe ta dobësojë marrëdhënien e tyre. Ata kanë më shumë se një vit bashkë dhe madje tani janë duke rritur një qenush.

Burimi: Bright Side


TË NGJASHME