HomeShowbiz

Këto janë gratë që janë martuar me burra më të rinj

Pavarësisht nëse ishte një lidhje për një kohë të shkurtër apo një martesë që ka zgjatur, këto gra kanë treguar se “mosha është vetëm një numër”.

Shakira dhe Gerard Piqué (10 vjet)

Shakira e mrekullueshme, 43 vjeç, dhe partneri i saj futbollist Gerard Piqué, 33 vjeç, filluan të takohen në 2010, pasi u takuan në setin e videoklipit të saj “Waka Waka”. Ata kanë dy djem së bashku, Milan, 6 vjeç dhe Sasha, 4 vjeç. Dhe për ata që nuk e dinë ata kanë dhjetë vjet diferencë.

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas (10 vjet)

Pa dyshim që kjo është një nga marrëdhëniet më të famshme në Hollywood. Priyanka Chopra dhe Nick Jonas befasuan të gjithë kur dolën së bashku në Met Gala 2017. Çifti u martua më 1 dhjetor 2018 në një nga dasmat më të përfolura të dekadës.

Jada Pinkett Smith dhe August Alsina (21 vjeç)

Gjatë një periudhe në të cilën Jada Pinkett Smith dhe burri Will Smith ishin ndarë, aktorja 48-vjeçare filloi atë që ajo e quajti një “ngatërrim” me këngëtarin 27-vjeçar të R’n’B August Alsina. Është ende e panjohur për sa kohë çifti ishte së bashku.

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel (9 vjet)

Që nga koha që janë martuar ata tani kanë dy fëmijë. Supermodelja australiane Miranda Kerr, 36 vjeç, fillimisht mendoi se kjo diferencë në moshë me themeluesin e Snapchat do të ndikonte në marrëdhënien e tyre.

Lisa Bonet dhe Jason Momoa (12 vjet)

Aktorja e Cosby Show, Lisa Bonet, 52 vjeç dhe ylli i Game of Thrones, Jason Momoa, 40 vjeç, u takuan në një klub xhazi në 2005, ata u martuan në 2017 dhe kanë qenë së bashku që nga ajo kohë. Bonet asnjëherë nuk e ka shfaqur diferencën e tyre të moshës publikisht.

Cameron Diaz dhe Benji Madden (7 vjet)

Cameron Diaz, 47 vjeç, dhe Benji Madden, 40 vjeç, filluan të takohen në vitin 2014. Çifti u martua një vit më vonë dhe mirëpriti fëmijën e tyre të parë një vajzë të quajtur Raddix Madden në Janar të 2020. Çifti është shumë privat dhe rrallë mund të shihet i fotografuar së bashku.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (6 vjet)

Dyshja janë së bashku që nga viti 2017, dhe në vitin 2019 ata u fejuan. Ata të dy kanë dy fëmijë nga martesat e mëparshme, dhe kanë krijuar një themel shumë të fortë për familjen e tyre.

Jennifer Lopez dhe Casper Smart (18 vjet)

Lopez filloi të takohej me balerinin e saj Casper Smart në 2011, kur ajo ishte 42 vjeç dhe ai ishte 24 vjeç. Çifti ishin së bashku për një periudhë kohe 5-vjeçare. JLo duket se ka një dobësi për burrat më të rinj.

Cameron Diaz dhe Justin Timberlake (8 vjet)

Cameron Diaz dhe Justin Timberlake u ndanë në vitin 2007 pas gati katër vitesh lidhje. Diaz ishte 34 vjeç dhe Timberlake ishte 26 vjeç.

Madona

Ikona e muzikës, Madona, ka dalë pothuajse gjatë gjithë jetës së saj me një burrë më të ri. Ajo aktualisht është në një lidhje me kërcimtarin Ahlamalik Williams i cili është 2 vjet më i ri se vajza e saj Lordes dhe 36 vjet më i ri se ajo. Disa nga lidhjet më të rëndësishme të saj dhe burrave që ajo ka kaluarjanë: Timor Steffens (me një diferencë moshe 30-vjeçare), Brahim Zaibat (me një diferencë moshe 29-vjeçare) dhe Alex Rodriguez (me një diferencë moshe 18-vjeçare) )

Burimi: Silvi Fort


TË NGJASHME