HomeModa

Këto janë ngjyrat që do bëjnë “namin” këtë pranverë

Kemi hyrë në sezonin e pranverës dhe sigurisht po përgatisni gardërobën tuaj për muajt në vijim.

Janë zbuluar disa nga trendet që do të bëjnë namin dhe për sa u përket ngjyrave mjafton t’i hidhni një sy kuzhinës suaj.

Duke filluar nga jeshilja e mollës deri tek portokallia çdo ngjyrë e çelur do ju bëjë të dukeni yje këtë sezon.

Më poshtë mund të shihni edhe disa kombinime:

E verdha e limonit

Jeshilja e mollës

Portokalli

Lejlaja e rrushit


TË NGJASHME