HomeModa

Këto janë veshjet që çdo mashkull duhet të ketë në gardërobë!

Kush tha që meshkujt nuk janë të dhënë pas modës dhe trendeve të fundit. Një dekadë e re sapo filloi njerëz!

Pra, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të ndryshoni dollapin tuaj me disa elemente të domosdoshme që do ju duhen për vitn 2020.

Këto veshje do ndryshojnë stilin tuaj këtë vit. Bëhuni gati djema!

1.T-shirt i ri i bardhë

2.Këmishë xhins

3.Këpucë serioze

4.Investoni për një orë të mirë

5. Një triko që e bën çdo veshje më të mirë

6. Bizhuteri personale

7.Kapuç

8.Kostum serioz blu

9.Hoodie

10.Këmishë e bardhë

11.Shall i zi

12.Boxer

13.Këmishë bojëqielli për çdo rast

14.Pantollona pambuku

15.Pulovër

16.Pallto “Camel”

17.Rrip të përshtatshëm për moshën tuaj

18.Bluzë-këmishë për fundjavë

19.Çantë e përditshme për punë

20.Golf

21.Atlete sportive

22.Një palë xhinse të errëta

23.Xhup me push

24.Beretë

25.Xhaketë lëkurë

26.Këmishë pambuku

27.Kush tha që harruam tutat sportive

28.Vans-a që shkojnë me çdo veshje

29.Kapele bejsbolli

30.Kostum sportiv


TË NGJASHME