HomeSociale

“Këtu njerëzit janë miqësorë!”, Rama poston videon e veçantë me përshtypjet e turistëve të huaj

Të shumtë janë të huajt që vizitojnë Shqipërinë, por veçanërisht Tiranën, ku çdo ditë hasim turistë të huaj nëpër rrugët e kryeqytetit.

Një video me përshtypjet e tyre për vendin tonë është publikuar ditën e sotme nga kryeministri Edi Rama.

Në përshkrimin e videos, Rama u kujton të gjithëve se vendi ynë është i hapur për turistët nga mbarë bota.

Rama shkruan:

MIRËMËNGJES ?

dhe me Tiranën e Shqipërinë që është e hapur për turistët, ju uroj një të dielë çlodhëse?


TË NGJASHME