HomeShowbiz

Khloe Kardashian akuzohet nga fansat për “Photoshop”-in e dështuar

Ups, dikush duket se dështoi me editimin e fotos së saj të fundit në Instagram.

Khloe Kardashian është akuzuar nga fansat se fotoja e saj e fundit ka diçka që nuk shkon.

E dalloni dot?

Gishti i madh i dorës së saj të majtë ka një fansat  dhe duket sikur ka dy të tillë. Shumë nga ndjekësit e saj po shkruajnë në komente se ky është një dështim i “Photoshop”-it:

Ndoshta po e akuzojmë kot dhe ka qenë qëllimi i vetë fotografit për të na bërë konfuzë.

Gjithsesi, Khloe duket fantastike!

Burimi: iconstyle.al


TË NGJASHME