HomeShowbiz

Khloe Kardashian nuk njihet me look-un e saj të ri

Ajo është kritikuar shpesh herë për pamjen e saj në Instagram, ku në çdo postim shfaqet ndryshe e asnjë foto nuk ka lidhje me tjetrën.

Dhe duket se Khloe Kardashian nuk po e vret shumë mendjen kur është fjala për komentet e ndjekësve të saj!

36-vjeçarja publikoi në Instagram të dielën dy foto nga festa e saj e 36-të e ditëlindjes, dhe sigurisht që dukej ndryshe.

Khloe ka ndryshuar ngjyren e flokve nga bjonde në ngjyrë gështenjë, edhe pse flokët bjondë do të mbeten në zemrën e saj:

“Me që ra fjala, i dashuroj flokët e mi gështenjë. Kurrë nuk e mendoja se do ta thoja, bjondja ka zemrën time, por kjo ngjyrë më jep diçka”.


TË NGJASHME