HomeShowbiz

Kiara Tito e konfirmon, do të rikthehet në ekran, por ku?

Kiara Tito mbetet një moderatore mjaft e dashur për publikun.

Edhe pse prej disa kohësh e kemi parë t’i kushtohej më shumë kanalit të saj në Youtube duke u tërhequr nga televizioni, Kiara duket se do t’i kënaqë shumë fansat e saj me të renë  më të fundit.

Ajo tregoi përmes rrjeteve sociale se edhe vetë e ka ndierë mungesën e ekranit, dhe se shumë do të jetë pjesë e nje projekti të ri televiziv.

“New TV project soon, mezi pres t’ju tregoj”, ka shkruar Kiara, pa sqaruar ndërkohë se për cilin telelvizion bëhet fjalë, edhe pse nuk do të ishte çudi ta shikonim të rikthehej në Top Channel.


TË NGJASHME