HomeShowbiz

Kiara Tito merr vendimin drastik: Nuk isha gati për këtë…

Kiara Tito është padyshim një nga fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare. Moderatorja simpatike njihet për bukurinë natyrale, thjeshtësinë dhe elegancën që pasqyron si në ekran ashtu edhe në rrjetet sociale.

Imazh i ngjashëm

Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme me ndjekësit e saj me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt.

Rezultate imazhesh për kiara tito


Së fundmi ajo ka publikuar një foto në instastory ku tregon se ka marrë vendimin drastik për pamjen e saj, megjithëse nuk ishte ende gati për këtë. Kiara ka publikuar tufën me flokët e prerë të cilat i mban në dorë, duke lënë të kuptohet se ka hequr një gjatësi të konsiderueshme nga flokët e saj.

“Nuk isha gati për këtë.”- shkruan Kiara krahas postimit, duke i lënë të gjithë kuriozë për pamjen e saj të re.

read.jpg

TË NGJASHME