HomeShowbiz

Kiara Tito rikthehet sërish në ekran

Kiara Tito ishte figura e parë që ju besua drejtimi i një formati të veçantë televiziv, siç është ai i “Doktor Plastik”.

Moderatorja simpatike arriti të mbyllte me sukses sezonin e parë të tij dhe shumë shpejt do të rikthehet sërish në ekran për të dytin. Ajo ka njoftuar të gjithë fansat e saj se emisioni “Doktor Plastik” do të rinisë të hënën e ardhshme sërish në televizionin “Klan”.

Kiara ka publikuar promon e emisionit, në të cilën ajo shfaqet me ‘look-un’ e saj të ri, me flokët e prere në ngjyrë çokollate.


TË NGJASHME