HomeShowbiz

Kiara Tito s’lë vend për imagjinatë

U bë e njohur si një nga moderatorët më të suksesshme dhe fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.


 Bëhet fjalë për Kiara Tito e cila tashmë është fokusuar edhe si blogere e që po i ecën mbarë.


Kiara në pozën e re shihet e veshur në një kostum të zi elegant, ndërsa nuk ka hezituar të zbërthej pjesën lartë duke provokuar me gjoksin seksi.

Image


TË NGJASHME