HomeShowbiz

Kiara Tito vjen me surpriza të reja, çfarë po paralajmëron moderatorja

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito është një ndër femrat më të dashura të ekranit shqiptar, e cila prezanton emisionin ‘Doktor Plastik’.

Mirëpo, siç duket përveç emisionit të saj, Kiara ka vendosur të merret dhe me një projekt të ri. Moderatorja ka lajmëruar së fundmi të gjithë fansat se shumë shpejt do të sjell një vlog të vetin.

Ajo nëpërmjet një postimi ka pyetur fansat se çfarë dëshirojnë të shikojnë në videon e parë dhe i ka kërkuar atyre ta ndjekin në adresën e saj në Youtube ku do hidhen të gjitha videot.


TË NGJASHME